If you can fill the unforgiving minute with sixty seconds worth of distance run...

UK

poniedziałek, 20 lipca 2009

Świętujemy 40. rocznicę lądowania na Księżycu. Co ma z tym wspólnego Pink Floyd? Ano okazuje się, że gdy BBC nadawała transmisję z lądowania, telewizja poprosiła Pink Floydów o jamowanie na żywo do zdjęć z Księżyca. Zespół zagrał na żywo utwór, ktry potem otrzymał tytuł Moonhead.

Poniżej oryginalne nagranie z 20 lipca 1969 roku z BBC:

 

PS A Sewek Blumsztajn oglądał (a raczej słuchał) lądowanie na Księżycu w więzieniu. Całkowity odpał.

16:32, bartosz.weglarczyk , UK
Link Komentarze (9) »
piątek, 10 lipca 2009

Alex Allan, który nadzoruje brytyjskie służby wywiadowcze, jest bardzo ciekawym człowiekiem. Okazuje się, że pan Allan twitteruje i to bardzo ciekawie. Możecie śledzić jego codzienne przygody tutaj. Ostatnio media donosiły o żonie dyrektora MI6, która w internecie opublikowała sporo prywatnych zdjęć i informacji. Ale Allan robi to osobiście, codziennie i szczegółowo.

Allan jest przewodniczącym Połączonego Komitetu ds. Wywiadów. Każdy czytelnik książek Le Carrego już więc, że to bardzo gruba ryba. Komitet nadzoruje pracę MI5 i MI6. Allan w sprawach służb wywiadowczych wie więcej najwięcej w Zjednoczonym Królestwie.

08:54, bartosz.weglarczyk , UK
Link Komentarze (2) »
wtorek, 07 lipca 2009

Po raz pierwszy w XXI wieku tygodnik THE ECONOMIST nadał w brytyjskiej telewizji swoje reklamy. Bardzo ciekawe, choć przesłanie nie jest dla mnie do końca jasne. Reklamę nakręcono w Budapeszcie:

13:33, bartosz.weglarczyk , UK
Link Dodaj komentarz »
środa, 29 kwietnia 2009

Dziennikarz GUARDIANA uważa, że YouTube potrafi zmienić preferencje wyborcze. I że taki klip jak ten poniżej może realnie zaszkodzić kampanii reelekcyjnej Partii Pracy i Gordona Browna osobiście:

Brytyjski dziennikarz uważa na dodatek, że klip jest śmieszny. Jako miłośnik angielskiego humoru chciałbym gwałtownie zaprzeczyć :)

15:00, bartosz.weglarczyk , UK
Link Komentarze (2) »
niedziela, 26 kwietnia 2009

Facet nazywa się Danny McAskill, pochodzi z Edynburga i na rowerze robi rzeczy, które do dziś uznałbym za możliwe jedynie w hollywoodzkiej superprodukcji:

01:41, bartosz.weglarczyk , UK
Link Komentarze (10) »
piątek, 17 kwietnia 2009

Szaleństwo na punkcie Susan Boyle trwa. W przyszłym tygodniu Susan ma spotkać się z królową na herbatce! A póki co - jedna z gazet odkopała na jakieś charytatywnej płycie kompaktowej kolejne nagranie Susan - z 1999 roku :)

20:11, bartosz.weglarczyk , UK
Link Komentarze (41) »
 
1 , 2
wyborcza.pl
Bartosz Węglarczyk

Szef działu zagranicznego Gazety Wyborczej

↑ top | © Agora SA | design by kate_mac
Schronisko dla Zwierząt w Łodzi

Endgame

↑ Grab this Headline Animator

Subscribe to Endgame by Email